Kategorie

Najlepsze puzzle
Film W sypialni

Kraj: Polska
Gatunek: Dramat
Czas trwania: 80
Premiera Polska: 2012-10-26
Premiera Świat: 2011-09-15
Dystrybutor w Polsce: Alter Ego Pictures Sp. z o.o

Obsada:
\"W sypialni\" to polski dramat obyczajowy z 2012 roku w reżyserii Tomasza Wasilewskiego, który jest jednocześnie autorem scenariusza. Za produkcję odpowiadają Michał Toczyski i Grażyna Strzałkowska. Muzykę do filmu skomponował Leszek Możdżer.

Film \"W sypialni\" opowiada o kobiecie, która zmuszona jest zacząć swoje życie od początku. Czterdziestoletnia Edyta pod wpływem braku pieniędzy spotyka się z mężczyznami poznanymi przez Internet. Usypia ich, a później plądruje ich mieszkania. W ten sposób poznaje trzydziestopięcioletniego Patryka. Nie jest w stanie wrzucić mu środek nasenny, przez co zaczyna go poznawać i w efekcie nim się fascynować.

Streszczenie Filmu


"W sypialni" to polski dramat z roku 2012 w reżyserii Tomasza Wasilewskiego, który jest jednocześnie twórcą scenariusza. Za produkcję odpowiedzieli Michał Toczyski i Grażyna Strzałkowska. Dźwięk do filmu stworzył Leszek Możdżer. Produkcja "W sypialni" opowiada o kobiecie, która przymuszona jest rozpocząć własne życie od nowa. 40-letnia Edyta pod wpływem braku funduszy widuje się z mężczyznami z którymi koresponduje przez Internet. Usypia ich, a następnie rabuje ich mieszkania. W ten sposób poznaje trzydziestopięcioletniego Patryka. Nie jest w stanie wrzucić mu środek nasenny, przez co zaczyna go poznawać i w konsekwencji nim się fascynować.
Słaby Film     Ekstra Film     Średnia: 10.00, Głosów:1


Zwiastun
Podobne filmy : Daas , Mr. Nice , New York, I Love You , Matterhorn , 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach

Okładki z Filmu


     Sitemap / Sitemap Kategorie (czas:0.0099)